KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 5005588
*
nr 500 5588
Gravyrer
2 st, (1 med skadat glas), Frankrike, ca 25x27
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 december 2007
kl 16:42:51
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/12 22:11:11
1
200 kr
10/12 11:07:27
2
150 kr
10/12 11:08:09
2
Vinnande bud
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19
*
Gravyrer
nr 500 5588
Gravyrer
2 st, (1 med skadat glas), Frankrike, ca 25x27
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 december 2007 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/12 22:11:11 | 1 | 200 kr |
10/12 11:07:27 | 2 | 150 kr |
10/12 11:08:09 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyrer
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:47 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:19